Aktuell lokal tid her San Marcos, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Marcos? Svar: San Marcos (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Marcos tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Marcos info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 278 = 0.109‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 86 m |
| GPS-koordinater | 16° 47' 51.8" Nord, 99° 23' 21.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1867.7 km (1160.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8139.3 km (5057.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Marcos som standard by
Tid på dagen i San Marcos nå
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.109‰ MEX Befolkning



