Aktuell lokal tid her San Martin Texmelucan de Labastida, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Martin Texmelucan de Labastida? Svar: San Martin Texmelucan de Labastida (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Martin Texmelucan de Labastida tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Martin Texmelucan de Labastida info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 75 903 = 0.675‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2263 m |
| GPS-koordinater | 19° 17' 3.5" Nord, 98° 26' 19.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2144.2 km (1332.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7862.8 km (4885.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Martin Texmelucan de Labastida som standard by
Tid på dagen i San Martin Texmelucan de Labastida nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.675‰ MEX Befolkning



