Aktuell lokal tid her San Mateo del Mar, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Mateo del Mar? Svar: San Mateo del Mar (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Mateo del Mar tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Mateo del Mar info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 441 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 10 m |
| GPS-koordinater | 16° 12' 37.9" Nord, 94° 58' 55.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1802.4 km (1120 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8204.6 km (5098.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Mateo del Mar som standard by
Tid på dagen i San Mateo del Mar nå
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 18:48 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



