Aktuell lokal tid her San Mateo Tlaixpan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Mateo Tlaixpan? Svar: San Mateo Tlaixpan (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Mateo Tlaixpan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Mateo Tlaixpan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 031 = 0.08‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2057 m |
| GPS-koordinater | 18° 54' 49.5" Nord, 97° 44' 18.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2103 km (1306.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7904.1 km (4911.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Mateo Tlaixpan som standard by
Tid på dagen i San Mateo Tlaixpan nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.08‰ MEX Befolkning



