Aktuell lokal tid her San Mateo Xoloc, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Mateo Xoloc? Svar: San Mateo Xoloc (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Mateo Xoloc tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Mateo Xoloc info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 885 = 0.061‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2319 m |
| GPS-koordinater | 19° 42' 25.9" Nord, 99° 15' 3.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2191.2 km (1361.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7815.8 km (4856.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Mateo Xoloc som standard by
Tid på dagen i San Mateo Xoloc nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.061‰ MEX Befolkning



