Aktuell lokal tid her San Miguel Canoa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Miguel Canoa? Svar: San Miguel Canoa (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Miguel Canoa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Miguel Canoa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 863 = 0.132‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2596 m |
| GPS-koordinater | 19° 9' 7" Nord, 98° 6' 11" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2129.5 km (1323.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7877.6 km (4894.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Miguel Canoa som standard by
Tid på dagen i San Miguel Canoa nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.132‰ MEX Befolkning



