Aktuell lokal tid her San Miguel Contla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Miguel Contla? Svar: San Miguel Contla (Tlaxcala) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Miguel Contla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Miguel Contla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 761 = 0.051‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2360 m |
| GPS-koordinater | 19° 21' 40" Nord, 98° 7' 57" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2152.8 km (1337.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7854.3 km (4880.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Miguel Contla som standard by
Tid på dagen i San Miguel Contla nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.051‰ MEX Befolkning



