Aktuell lokal tid her San Miguel de Allende, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Miguel de Allende? Svar: San Miguel de Allende (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Miguel de Allende tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Miguel de Allende info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 69 811 = 0.621‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1917 m |
| GPS-koordinater | 20° 54' 55" Nord, 100° 44' 38" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2325.6 km (1445 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7681.5 km (4773.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Miguel de Allende som standard by
Tid på dagen i San Miguel de Allende nå
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.621‰ MEX Befolkning



