Aktuell lokal tid her San Miguel de Papasquiaro, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Miguel de Papasquiaro? Svar: San Miguel de Papasquiaro (Durango) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Miguel de Papasquiaro tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| San Miguel de Papasquiaro info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 22 750 = 0.202‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1843 m |
| GPS-koordinater | 24° 49' 50.8" Nord, 105° 20' 11" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2760.9 km (1715.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7246.1 km (4502.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Miguel de Papasquiaro som standard by
Tid på dagen i San Miguel de Papasquiaro nå
![]() 06:11 |
![]() |
![]() 19:45 |

= 0.202‰ MEX Befolkning



