Aktuell lokal tid her San Miguel Octopan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Miguel Octopan? Svar: San Miguel Octopan (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Miguel Octopan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Miguel Octopan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 054 = 0.107‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1767 m |
| GPS-koordinater | 20° 34' 27.4" Nord, 100° 44' 52.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2287.6 km (1421.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7719.4 km (4796.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Miguel Octopan som standard by
Tid på dagen i San Miguel Octopan nå
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.107‰ MEX Befolkning



