Aktuell lokal tid her San Miguel Panixtlahuaca, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Miguel Panixtlahuaca? Svar: San Miguel Panixtlahuaca (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Miguel Panixtlahuaca tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Miguel Panixtlahuaca info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 682 = 0.051‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1096 m |
| GPS-koordinater | 16° 14' 54.4" Nord, 97° 23' 3.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1806.7 km (1122.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8200.4 km (5095.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Miguel Panixtlahuaca som standard by
Tid på dagen i San Miguel Panixtlahuaca nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 18:57 |

= 0.051‰ MEX Befolkning



