Aktuell lokal tid her San Miguel Vindho, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Miguel Vindho? Svar: San Miguel Vindho (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Miguel Vindho tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Miguel Vindho info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 054 = 0.098‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2091 m |
| GPS-koordinater | 19° 59' 40.1" Nord, 99° 19' 4.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2223.2 km (1381.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7783.9 km (4836.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Miguel Vindho som standard by
Tid på dagen i San Miguel Vindho nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.098‰ MEX Befolkning



