Aktuell lokal tid her San Miguel Xico Viejo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Miguel Xico Viejo? Svar: San Miguel Xico Viejo (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Miguel Xico Viejo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Miguel Xico Viejo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 365 777 = 3.252‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2238 m |
| GPS-koordinater | 19° 16' 12.8" Nord, 98° 56' 9.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2142.6 km (1331.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7864.4 km (4886.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Miguel Xico Viejo som standard by
Tid på dagen i San Miguel Xico Viejo nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 3.252‰ MEX Befolkning



