Aktuell lokal tid her San Miguel Xoxtla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Miguel Xoxtla? Svar: San Miguel Xoxtla (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Miguel Xoxtla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Miguel Xoxtla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 089 = 0.09‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2202 m |
| GPS-koordinater | 19° 10' 5.3" Nord, 98° 18' 29.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2131.3 km (1324.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7875.8 km (4893.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Miguel Xoxtla som standard by
Tid på dagen i San Miguel Xoxtla nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.09‰ MEX Befolkning



