Aktuell lokal tid her San Miguel Zinacantepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Miguel Zinacantepec? Svar: San Miguel Zinacantepec (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Miguel Zinacantepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Miguel Zinacantepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 54 220 = 0.482‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2770 m |
| GPS-koordinater | 19° 17' 3.4" Nord, 99° 44' 2.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2144.2 km (1332.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7862.9 km (4885.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Miguel Zinacantepec som standard by
Tid på dagen i San Miguel Zinacantepec nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.482‰ MEX Befolkning



