Aktuell lokal tid her San Nicolás de los Garza, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Nicolás de los Garza? Svar: San Nicolás de los Garza (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:12 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Nicolás de los Garza tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| San Nicolás de los Garza info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 443 273 = 3.941‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 510 m |
| GPS-koordinater | 25° 44' 30" Nord, 100° 18' 8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2862.2 km (1778.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7144.9 km (4439.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Nicolás de los Garza som standard by
Tid på dagen i San Nicolás de los Garza nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 3.941‰ MEX Befolkning



