Aktuell lokal tid her San Nicolás de los Ranchos, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Nicolás de los Ranchos? Svar: San Nicolás de los Ranchos (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Nicolás de los Ranchos tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Nicolás de los Ranchos info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 203 = 0.073‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2447 m |
| GPS-koordinater | 19° 4' 14" Nord, 98° 29' 7.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2120.4 km (1317.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7886.6 km (4900.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Nicolás de los Ranchos som standard by
Tid på dagen i San Nicolás de los Ranchos nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.073‰ MEX Befolkning



