Aktuell lokal tid her San Nicolás Tolentino, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Nicolás Tolentino? Svar: San Nicolás Tolentino (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Nicolás Tolentino tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Nicolás Tolentino info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 798 = 0.06‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2583 m |
| GPS-koordinater | 19° 21' 32" Nord, 99° 34' 18" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2152.5 km (1337.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7854.6 km (4880.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Nicolás Tolentino som standard by
Tid på dagen i San Nicolás Tolentino nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.06‰ MEX Befolkning



