Aktuell lokal tid her San Pablo de las Salinas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pablo de las Salinas? Svar: San Pablo de las Salinas (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pablo de las Salinas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Pablo de las Salinas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 173 557 = 1.543‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2248 m |
| GPS-koordinater | 19° 40' 0.1" Nord, 99° 5' 43" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2186.7 km (1358.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7820.3 km (4859.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pablo de las Salinas som standard by
Tid på dagen i San Pablo de las Salinas nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 1.543‰ MEX Befolkning



