Aktuell lokal tid her San Pablo Villa de Mitla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pablo Villa de Mitla? Svar: San Pablo Villa de Mitla (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pablo Villa de Mitla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Pablo Villa de Mitla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 547 = 0.067‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1689 m |
| GPS-koordinater | 16° 55' 22.2" Nord, 96° 21' 35.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1881.6 km (1169.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8125.4 km (5048.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pablo Villa de Mitla som standard by
Tid på dagen i San Pablo Villa de Mitla nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 18:55 |

= 0.067‰ MEX Befolkning



