Aktuell lokal tid her San Pedro Abajo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pedro Abajo? Svar: San Pedro Abajo (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pedro Abajo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Pedro Abajo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 581 = 0.05‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2779 m |
| GPS-koordinater | 19° 28' 51.3" Nord, 99° 34' 1.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2166.1 km (1345.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7841 km (4872.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pedro Abajo som standard by
Tid på dagen i San Pedro Abajo nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.05‰ MEX Befolkning



