Aktuell lokal tid her San Pedro Buenavista, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pedro Buenavista? Svar: San Pedro Buenavista (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:37 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pedro Buenavista tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Pedro Buenavista info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 390 = 0.075‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 636 m |
| GPS-koordinater | 16° 4' 60" Nord, 93° 7' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1788.3 km (1111.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8218.8 km (5106.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pedro Buenavista som standard by
Tid på dagen i San Pedro Buenavista nå
![]() 05:39 |
![]() |
![]() 18:40 |

= 0.075‰ MEX Befolkning



