Aktuell lokal tid her San Pedro Cholula, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pedro Cholula? Svar: San Pedro Cholula (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pedro Cholula tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Pedro Cholula info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 941 = 0.079‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2577 m |
| GPS-koordinater | 19° 15' 52" Nord, 99° 29' 11" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2142 km (1331 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7865.1 km (4887.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pedro Cholula som standard by
Tid på dagen i San Pedro Cholula nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.079‰ MEX Befolkning



