Aktuell lokal tid her San Pedro Garza Garcia, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pedro Garza Garcia? Svar: San Pedro Garza Garcia (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pedro Garza Garcia tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| San Pedro Garza Garcia info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 122 009 = 1.085‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 663 m |
| GPS-koordinater | 25° 39' 25.8" Nord, 100° 24' 9.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2852.8 km (1772.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7154.3 km (4445.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pedro Garza Garcia som standard by
Tid på dagen i San Pedro Garza Garcia nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 1.085‰ MEX Befolkning



