Aktuell lokal tid her San Pedro Los Baños, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pedro Los Baños? Svar: San Pedro Los Baños (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pedro Los Baños tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Pedro Los Baños info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 886 = 0.106‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2527 m |
| GPS-koordinater | 19° 37' 31.3" Nord, 99° 49' 18.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2182.1 km (1355.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7824.9 km (4862.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pedro Los Baños som standard by
Tid på dagen i San Pedro Los Baños nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:13 |

= 0.106‰ MEX Befolkning



