Aktuell lokal tid her San Pedro Madera, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pedro Madera? Svar: San Pedro Madera (Chihuahua) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pedro Madera tidsendringer 2026, 2027 (America/Chihuahua) »
| San Pedro Madera info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 16 087 = 0.143‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2132 m |
| GPS-koordinater | 29° 11' 37.2" Nord, 108° 8' 48.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3246 km (2017 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6761 km (4201.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pedro Madera som standard by
Tid på dagen i San Pedro Madera nå
![]() 06:14 |
![]() |
![]() 20:06 |

= 0.143‰ MEX Befolkning



