Aktuell lokal tid her San Pedro Piedra Gorda, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pedro Piedra Gorda? Svar: San Pedro Piedra Gorda (Zacatecas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pedro Piedra Gorda tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Pedro Piedra Gorda info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 297 = 0.074‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2029 m |
| GPS-koordinater | 22° 26' 53.5" Nord, 102° 20' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2496 km (1550.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7511.1 km (4667.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pedro Piedra Gorda som standard by
Tid på dagen i San Pedro Piedra Gorda nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.074‰ MEX Befolkning



