Aktuell lokal tid her San Pedro Pochutla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pedro Pochutla? Svar: San Pedro Pochutla (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pedro Pochutla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Pedro Pochutla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 078 = 0.116‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 146 m |
| GPS-koordinater | 15° 44' 45.1" Nord, 96° 27' 57.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1750.8 km (1087.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8256.3 km (5130.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pedro Pochutla som standard by
Tid på dagen i San Pedro Pochutla nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 18:53 |

= 0.116‰ MEX Befolkning



