Aktuell lokal tid her San Pedro Tlaltizapan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pedro Tlaltizapan? Svar: San Pedro Tlaltizapan (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pedro Tlaltizapan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Pedro Tlaltizapan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 620 = 0.086‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2580 m |
| GPS-koordinater | 19° 11' 59" Nord, 99° 29' 58.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2134.8 km (1326.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7872.3 km (4891.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pedro Tlaltizapan som standard by
Tid på dagen i San Pedro Tlaltizapan nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.086‰ MEX Befolkning



