Aktuell lokal tid her San Pedro Tlanixco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pedro Tlanixco? Svar: San Pedro Tlanixco (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pedro Tlanixco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Pedro Tlanixco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 411 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2809 m |
| GPS-koordinater | 19° 3' 45.3" Nord, 99° 39' 8.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2119.6 km (1317 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7887.5 km (4901.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pedro Tlanixco som standard by
Tid på dagen i San Pedro Tlanixco nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



