Aktuell lokal tid her San Pedro Zictepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pedro Zictepec? Svar: San Pedro Zictepec (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pedro Zictepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Pedro Zictepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 559 = 0.049‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2572 m |
| GPS-koordinater | 19° 2' 11.7" Nord, 99° 34' 39.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2116.7 km (1315.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7890.4 km (4902.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pedro Zictepec som standard by
Tid på dagen i San Pedro Zictepec nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.049‰ MEX Befolkning



