Aktuell lokal tid her San Pedro, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Pedro? Svar: San Pedro (Coahuila) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Pedro tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| San Pedro info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 41 165 = 0.366‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1126 m |
| GPS-koordinater | 25° 25' 60" Nord, 103° 13' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2827.9 km (1757.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7179.1 km (4460.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Pedro som standard by
Tid på dagen i San Pedro nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:38 |

= 0.366‰ MEX Befolkning



