Aktuell lokal tid her San Rafael Tlanalapan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Rafael Tlanalapan? Svar: San Rafael Tlanalapan (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Rafael Tlanalapan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Rafael Tlanalapan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 998 = 0.142‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2294 m |
| GPS-koordinater | 19° 17' 30" Nord, 98° 28' 5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2145 km (1332.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7862 km (4885.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Rafael Tlanalapan som standard by
Tid på dagen i San Rafael Tlanalapan nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.142‰ MEX Befolkning



