Aktuell lokal tid her San Rafael, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Rafael? Svar: San Rafael (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Rafael tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Rafael info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 441 = 0.057‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 13 m |
| GPS-koordinater | 20° 11' 19" Nord, 96° 52' 2.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2244.8 km (1394.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7762.3 km (4823.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Rafael som standard by
Tid på dagen i San Rafael nå
![]() 05:47 |
![]() |
![]() 19:03 |

= 0.057‰ MEX Befolkning



