Aktuell lokal tid her San Salvador Atenco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Salvador Atenco? Svar: San Salvador Atenco (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:37 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Salvador Atenco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Salvador Atenco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 16 159 = 0.144‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2250 m |
| GPS-koordinater | 19° 33' 6.1" Nord, 98° 55' 7.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2173.9 km (1350.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7833.1 km (4867.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Salvador Atenco som standard by
Tid på dagen i San Salvador Atenco nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 0.144‰ MEX Befolkning



