Aktuell lokal tid her San Salvador El Seco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Salvador El Seco? Svar: San Salvador El Seco (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:37 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Salvador El Seco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Salvador El Seco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 271 = 0.136‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2437 m |
| GPS-koordinater | 19° 7' 59.7" Nord, 97° 38' 30" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2127.4 km (1321.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7879.6 km (4896.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Salvador El Seco som standard by
Tid på dagen i San Salvador El Seco nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.136‰ MEX Befolkning



