Aktuell lokal tid her San Salvador Tizatlalli, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Salvador Tizatlalli? Svar: San Salvador Tizatlalli (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Salvador Tizatlalli tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Salvador Tizatlalli info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 61 367 = 0.546‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2612 m |
| GPS-koordinater | 19° 15' 37" Nord, 99° 35' 27" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2141.5 km (1330.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7865.5 km (4887.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Salvador Tizatlalli som standard by
Tid på dagen i San Salvador Tizatlalli nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.546‰ MEX Befolkning



