Aktuell lokal tid her San Sebastián de Aparicio, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Sebastián de Aparicio? Svar: San Sebastián de Aparicio (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Sebastián de Aparicio tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Sebastián de Aparicio info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 644 = 0.059‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2277 m |
| GPS-koordinater | 19° 6' 12" Nord, 98° 9' 39" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2124.1 km (1319.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7883 km (4898.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Sebastián de Aparicio som standard by
Tid på dagen i San Sebastián de Aparicio nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.059‰ MEX Befolkning



