Aktuell lokal tid her San Sebastián el Grande, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Sebastián el Grande? Svar: San Sebastián el Grande (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Sebastián el Grande tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Sebastián el Grande info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 465 = 0.138‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1563 m |
| GPS-koordinater | 20° 31' 0" Nord, 103° 25' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2281.2 km (1417.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7725.8 km (4800.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Sebastián el Grande som standard by
Tid på dagen i San Sebastián el Grande nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.138‰ MEX Befolkning



