Aktuell lokal tid her San Sebastián Villanueva, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Sebastián Villanueva? Svar: San Sebastián Villanueva (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:37 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Sebastián Villanueva tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Sebastián Villanueva info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 293 = 0.056‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2330 m |
| GPS-koordinater | 19° 3' 36.3" Nord, 97° 43' 10.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2119.3 km (1316.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7887.8 km (4901.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Sebastián Villanueva som standard by
Tid på dagen i San Sebastián Villanueva nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.056‰ MEX Befolkning



