Aktuell lokal tid her San Sebastián Zinacatepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Sebastián Zinacatepec? Svar: San Sebastián Zinacatepec (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Sebastián Zinacatepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Sebastián Zinacatepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 826 = 0.132‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1143 m |
| GPS-koordinater | 18° 20' 9.1" Nord, 97° 14' 37.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2038.8 km (1266.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7968.3 km (4951.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Sebastián Zinacatepec som standard by
Tid på dagen i San Sebastián Zinacatepec nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:01 |

= 0.132‰ MEX Befolkning



