Aktuell lokal tid her Sanctorum, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Sanctorum? Svar: Sanctorum (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Sanctorum tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Sanctorum info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 27 936 = 0.248‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2146 m |
| GPS-koordinater | 19° 5' 57" Nord, 98° 15' 15" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2123.6 km (1319.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7883.4 km (4898.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Sanctorum som standard by
Tid på dagen i Sanctorum nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.248‰ MEX Befolkning



