Aktuell lokal tid her Santa Ana Maya, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Ana Maya? Svar: Santa Ana Maya (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Ana Maya tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Ana Maya info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 016 = 0.062‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1844 m |
| GPS-koordinater | 20° 0' 28" Nord, 101° 1' 11.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2224.7 km (1382.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7782.4 km (4835.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Ana Maya som standard by
Tid på dagen i Santa Ana Maya nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.062‰ MEX Befolkning



