Aktuell lokal tid her Santa Ana Xalmimilulco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Ana Xalmimilulco? Svar: Santa Ana Xalmimilulco (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Ana Xalmimilulco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Ana Xalmimilulco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 144 = 0.126‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2224 m |
| GPS-koordinater | 19° 12' 43.7" Nord, 98° 22' 46.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2136.2 km (1327.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7870.9 km (4890.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Ana Xalmimilulco som standard by
Tid på dagen i Santa Ana Xalmimilulco nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.126‰ MEX Befolkning



