Aktuell lokal tid her Santa Ana, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Ana? Svar: Santa Ana (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Ana tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Santa Ana info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 277 = 0.091‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 687 m |
| GPS-koordinater | 30° 32' 33.5" Nord, 111° 7' 15.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3396 km (2110.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6611 km (4107.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Ana som standard by
Tid på dagen i Santa Ana nå
![]() 05:22 |
![]() |
![]() 19:21 |

= 0.091‰ MEX Befolkning



