Aktuell lokal tid her Santa Anita Huiloac, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Anita Huiloac? Svar: Santa Anita Huiloac (Tlaxcala) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Anita Huiloac tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Anita Huiloac info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 247 = 0.047‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2406 m |
| GPS-koordinater | 19° 23' 18.3" Nord, 98° 8' 37" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2155.8 km (1339.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7851.3 km (4878.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Anita Huiloac som standard by
Tid på dagen i Santa Anita Huiloac nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.047‰ MEX Befolkning



