Aktuell lokal tid her Santa Anita, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Anita? Svar: Santa Anita (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Anita tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Anita info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 20 320 = 0.181‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1577 m |
| GPS-koordinater | 20° 33' 2" Nord, 103° 26' 24" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2285 km (1419.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7722.1 km (4798.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Anita som standard by
Tid på dagen i Santa Anita nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.181‰ MEX Befolkning



