Aktuell lokal tid her Santa Bárbara, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Bárbara? Svar: Santa Bárbara (Chihuahua) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Bárbara tidsendringer 2026, 2027 (America/Chihuahua) »
| Santa Bárbara info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 800 = 0.096‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1938 m |
| GPS-koordinater | 26° 48' 19" Nord, 105° 49' 8.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2980.5 km (1852 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7026.6 km (4366.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Bárbara som standard by
Tid på dagen i Santa Bárbara nå
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 19:51 |

= 0.096‰ MEX Befolkning



