Aktuell lokal tid her Santa Catarina Ayometla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Catarina Ayometla? Svar: Santa Catarina Ayometla (Tlaxcala) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Catarina Ayometla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Catarina Ayometla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 992 = 0.071‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2266 m |
| GPS-koordinater | 19° 11' 54" Nord, 98° 12' 49" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2134.7 km (1326.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7872.4 km (4891.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Catarina Ayometla som standard by
Tid på dagen i Santa Catarina Ayometla nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.071‰ MEX Befolkning



