Aktuell lokal tid her Santa Catarina Ayotzingo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Santa Catarina Ayotzingo? Svar: Santa Catarina Ayotzingo (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Santa Catarina Ayotzingo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Santa Catarina Ayotzingo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 175 = 0.082‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2246 m |
| GPS-koordinater | 19° 12' 34.1" Nord, 98° 55' 47.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2135.9 km (1327.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7871.2 km (4890.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Santa Catarina Ayotzingo som standard by
Tid på dagen i Santa Catarina Ayotzingo nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.082‰ MEX Befolkning



